Čaj o páté

1. listopadu 2012 v 14:04 |  AKTUÁLNÍ INFORMACE

Obce vranovského regionu, iniciativa JKK-21 a FATYMu Vranov n.D. si Vás dovolují pozvat na setkání "Čaj o páté" s Ladislavem Kincem na téma Duchovní služba v prostředí věznic.

Tato akce se uskuteční 11.11.2012 v 17:00 v prostorách knihovny ve Vranově nad Dyjí.

Přijďte nahlédnout do velice neznámého prostředí z jiného úhlu než přes obrazovku televize a zjistit, co to vlastně znamená pro člověka být odloučen od společnosti. Bude pro Vás připraven výborný čaj a malé občerstvení.

Čaj o páté je nový cyklus přednášek, diskusí, besed a cestopisných vyprávění s osobnostmi,které nám dané téma mohou poutavě přiblížit. V rámci první série těchto setkání nám již účast přislíbila řada velice zajímavých osobnosti, např. známý český astronom a astrofyzik RNDr. Jiří Grygar, CSc. Jde o našeho významného popularizátora vědy v oblasti astronomie, astrofyziky. Na jeho přednáškách se určitě nudit nebudete, a to nejen protože na nich poutavě odhaluje tajemství vesmíru, ale i rád odpoví na vaše otázky. Dále účast přislíbilo několik cestovatelů a odborníků z různých oborů, kteří nám přiblíží zajímavosti ze své specializace. A dále oslovujeme další zajímavé osobnosti.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.